AC Milán – Cagliari Calcio 1:0

Ona zasmucony i AC Milan, ale ostatecznie opanowali wszystkie trzy punkty. Rossoneri mieli przeciwko Cagliari trwałej przewagi przeciwnika, ale umieścić na ramieniu do bramki Carlos Bacca dwie minuty przed końcem. W ustawieniach wciąż zobaczył czerwoną kartkę Bruno Alves.

Milánští piłkarze wiedzieli, że wszystkich konkurentów w walce o Ligę Mistrzów i zdobył ją dla nich odpowiedzieć. Na papierze przeciwko Cagliari nie powinno być problemem, Sardynii są popularne rywale jednak chcieli, by w końcu przełamać klątwę i wygrać z Milanem.

Z gwizdkiem otwarcia, Milan był aktywny zespół, często był balon, ale wszystkie jego działania zakończył się przed linią pola karnego. Cagliari bramkarz Rafael zaskakująco nie zbyt dużo pracy, kwartet obronna prowadzona przez doświadczonego Bruno Alves działa dobrze. Milan był w pierwszej połowie wykopać boli substytucyjnego, ponieważ skrajnego obrońcy Ignazio Abate, który został zastąpiony przez Luca Antonelli.

Nawet w drugiej połowie na obraz gry zmienił. Milan trochę bardziej aktywny, ale po prostu nie mógł przebić się przez przeciwnika obronnym. Cierpliwość Rossoneri zrobił wreszcie zaowocowały tylko do 88 minut zdobył Leżącego balon LaPadula, popchnął go Bacco a on spokojnie zakończył 1 – 0 dla Mediolanu.

Cagliari znajduje się w resztę czasu stara się uporać, jest on dostępny nawet pięć minut od konfiguracji, ale wszystko sprawdzone Mediolan.


Po jednym z szybkiej kontrze rozszerzone zakłady na żywo Unibet na bramkę bacca Bruno Alves sfaulował go od tyłu i justiciar nie miał wyboru, aby wykluczyć portugalskiego korka. Ale to nie ma wpływu na wynik nie, AC Milan domu przytłoczyć Cagliari ścisły wynik.