Australská Rugby Union zabezpečuje zlepšenou 285 milionů $ vysílání dohodu

Šéf

Australian Rugby Union Bill Pulver říká, že je potěšen novým 285 milionů $ televizního kontraktu na ARU je přesto připouští, že to bylo „hubené příprava“ Ve srovnání s vysílacích společností miliardy dolarů, AFL a NRL.

Pulver vítal nárůst 148% v příjmech vysílání jako „výhru“, která Bet365-Více informací by výrazně podpořit churavějící pokladny Aru je.Řekl, že lepší mediální práva od roku 2016 do roku 2020 by také znovu oživit hru na nejnižší úrovni a umožní významnou investici v hlavních strategických oblastech s cílem zajistit jeho budoucí zdraví a prosperity v Australia.New Zélandu hráčské unie zřizuje svěřenecký fond pro děti z ‚zlomil‘ Jonah Lomu Bet365-Klikněte zde více

I když připouští, slice australská Rugby z Sanzar koláč byl krátký nových 2,5 miliardy dolarů šestileté vysílání zabývají AFL nebo NRL je 1,8 miliardy dolarů pětileté dohody, řekl Pulver smlouva ARU byl srovnatelný na jednotlivé hry.

„Všechno, co se‚B‘před ním je jednoznačně lákavá, ale my jsme velmi, velmi spokojeni s našimi skrovnými kořist,“ řekl Pulver po dosažení dohoda, která umožní Fox Sports pokračovat ve své 20-leté partnerství a sítě TEN síť zůstat free-to-air vysílání.

„Chcete-li dosáhnout růstu o 148% příjmů z vysílání výsledku I podezřelý je největší nárůst u daného kódu a to odráží, myslím, rostoucí ů tatus, které jsme si v australském sportu krajiny.A jsem si jistý, že tento druh trend bude pokračovat.

„Tak hele, není to pro nás vyzkoušet a odpovídají kódům, pokud jde o celkové hodnotě vysílání.Záleží jen na nás, aby si ten správný růst, potřebujeme pro růst naší hry a já jsem velmi jistý, že jsme dosáhli, že „

V rámci nového ujednání s Sanzar. – což Pulver řekl, že bude v blízkosti je $ 1 miliarda, kdy Nový Zéland a jihoafrických odborů odhalil své škrty – Fox Sports si vyhrazuje australské televizní práva pro test zápasy hrál v Austrálii, Novém Zélandu a jižní Africe, stejně jako rozšířená 18-tým Super Rugby soutěž, která bude obsahovat boky z Argentiny a Japonska poprvé v roce 2016.

a poprvé, bude Network Ten ukáže úplný záznam z australského utkání kola každou neděli ráno a poskytne jednu hodinu Super Rugby zdůrazňuje ukázat každé pondělí večer.

nová dohoda vysílacích práv také zajišťuje dlouhodobou budoucnost Národního Rugby Championship.

Bet365-Čtěte více