Blue Jays rally v bizarnom siedmej smene Tromf Texase a postupujú do ALCS

Toronto Blue Jays si zabezpečil svoju prvú cestu do série American League Championship od roku 1993, prekonať jednu z najbizarnejších hier v histórii play-off, keď Jose Bautista hit tri-run homer po troch chybách Texas Rangers po 6-3 víťazstve v stredu v rozhodujúcom Game 5 Series Division.

Modré sojky sa stal tretí tím vyhrať sériu best-of-piatich potom, čo prehral prvé dva zápasy doma. Hrajú víťaza Game 5 medzi Houston a Kansas City neskôr v stredu.Game 1 z ALCS je v piatok v noci.

Bautista je Homer limitovaný udalosťami naplnené, 53-minútové siedmej smene, ktorý vošiel do zákruty, keď Toronto Catcher Russell Martin dohodil späť do džbánu odrazil cesto Shin-Soo Choo a dovolil tiebreaking skóre.

“Je to veľmi emocionálne nabitá hra, ktorú som kedy hral,” Bautista povedal.

Blue Jays podal protest po tom, čo revízia rozhodca vylúčiť Rougned zápachu nechá prejsť domácej méty. Toronto fanúšikovia hádzali pole s úlomkami počas meškania 18 minút.

Jazdci začali spodnú polovicu tým, že tri rovné chyby, a Toronto zhromaždil.Lavica dvakrát zrušené v polovici Modré sojky smeny.

Roberto Osuna dostal konečné päť outs na svojom prvom playoffs ušetriť.

Osuna obrátil k outfield po náraze z Wil Venable pozrel sa na oblohu a bol obliehaný spoluhráči ako jasavý fanúšikovia otriasla Rogers Centre.

Potom, čo ho Edwin Encarnacion viazané 2-všetko s druhou palubu odohnať húževnato šťastie smoliar Coleom Hamels v šiestom , Zápach viedol mimo siedmy s jedným a išiel do tretej na obete a groundout.

s Choo up, Martin dohodil späť odľahčovacie Aarona Sancheza odrazil Choo a dribloval k tretej základne.

Hlavný doska rozhodca Dale Scott najprv vylúčiť to mŕtvy loptu, ale potom, čo Rangers manažér Jeff Zábradlie spochybnil výzvu, rozhodca chúlila a zápachu bol poslaný domov.

“len som chytil loptu a hodil ju back veľmi uvoľnene a to udrel pálkou a potom ďalšia vec, viete bežať skóre.Ešte nikdy sa stalo v mojom živote pred, “povedal Martin. “Je to jednoducho jeden z tých okamihov, a to vytvorilo príležitosť pre nás urobiť niečo špeciálne.”

Ventilátory pokrývali pole s objektmi počas meškania ako rozhodca vyrieši hru, ktorá je určite zaradiť tam hore s Derek Jeter Jeffrey Maier Homer alebo Reggie Jacksona hip bloku hode ako jeden z najbláznivejšie v playoffs.

v súlade s pravidlom MLB pravidlo 6.03 (a) (3), cesto nie je byť obvinený z zasahovania do lapača, ak je cesto je stále v krabici cestíčku a nerobí pohyb zablokovať alebo narušiť hod.

Tento typ hry nie je predmetom preskúmania manažéra, ale Scott, veliteľ posádky, po prerokovaní rozhodnutie s Blue Jays manažér John Gibbons, nazvaný preskúmanie rozhodcu je.Po oneskorení 2 minúty, 32 sekúnd, hra stála a fanúšikovia aj naďalej hádzať predmety na ihrisku.

Blue Jays podala protest.

Nie je potrebné pre papierovanie, hoci.

Strážcovia vyrobené tri po sebe idúce chybu na spustenie dolnú polovicu, sa Martin dosiahol na chyby chytanie Elvis Andrus, kto ho.

Kevin Pillar nasledoval s prízemný do prvý, ale Martin bol v bezpečí na druhej na potulný hodom Mitch Moreland.

Po Dalton Pompey pinch bežal Martin, Ryan Goins nasledoval s obeť bunt.Adrian Beltrami chytal loptu a hodil na tretiu, ale Andrus posúva loptu na svoje druhé chyby smeny, nakladanie základy pre Ben ctiť.

Revere uzemnená do výberu Fielder je s Moreland hádzať Pompey pri doska.

Po Sam Dyson uľavilo Hamels Joshi Donaldson je viazaná na 3 s svetlice práve mimo dosahu Zápach na sekundu, ale ctí bol vyťahovaný.

Bautista nasledoval týčiace disk do druhého podlažia, pozeral na Dyson, keď stál na domácej méte obdivovať jeho go-napred pohon, nadšene obracející pálku preč.

s niektorí fanúšikovia naďalej vrhu poľa, Edwin Encarnacion otočil čelom k davu a vyzval k pokoju, zdvihol pálku a helmu na hlavu.Dyson si vzal výnimku a prešiel oproti Encarnacionu, čo viedlo k vyčerpaniu obidvoch obidvoch a obidvoch býčiekov vyprázdňovania. Počas rýchlo sa rozpustených močoviek stál 20 policajtov Toronta cez pole, zatiaľ čo iní stáli pozdĺž čiar . Polícia neskôr stál na streche prvého baseballu Rangers pred dnom deviateho. Encarnacion a Chris Colabello sa obaja vybrali, keď sa pokračovalo v hre, ale inningová dráha skončila, keď Troy Tulowitzki vyčerpal.Dyson nadviazal kontakt s Tulowitzki keď odchádzal, čo vedie k ďalšiemu lavica-zúčtovacieho konfrontácii s catcher Chris Gimenez strkať Tulowitski pred skrumáž bola rozdelená.

Osuna rozdúchal Josh Hamilton a Andrus dokončiť ôsmy, splietanie bežci na prvé a druhé miesto.

Texas otvoril skóre v prvom kedy Delin DeShields skóroval na voľbe Fielder je kniežaťom Fielder. Choo homered off Marcus Stroman v treťom aby 2-0.

Choo je Homer bol prvý za Rangers, pretože zápachu pripojený off David Cena v siedmej smene Game 1.

Toronto znížiť deficit na polovicu v treťom na Bautista je dva-out double.

stavky-home.com