Boleslav predao nečuchla. Oni su nam ono što su htjeli, htjeli Hanzlik

U jesen O 2 arena izgubili 0: 9, Sparta ti je natrag. Mlada Boleslav hokejaši došli kotrljanja, bet365 bonus kod mobilnog klađenja ali je ubrzo došao u osmijeh. Unatoč dobrom startu u utakmicu nakon što su izgubili dvije trećine 0: 3, a to je bilo nakon utakmice. „Sparta je tako doživio, to je za gledanje. Nismo mogli ni čuchnout „, rekao je kapetan klizač Jan Hanzlík. Gosti u trećem periodu otkaz samo jednom na gol i proširiti već užasan ravnotežu. Na ledu u Sparta Tipsport Extraliga izgubio petnaesti iz šesnaest međusobnih utakmica.

Kako ocjenjujete igru ​​u kojoj morate četrdeset minuta, nije kvalificirala za bodove?
„4 : 0 za nas je vrlo oštre rezultat. Mislim da smo odigrali jako dobru utakmicu. Ipak, Sparta je bio vrlo produktivan.Kad mi ne daju ni jedan cilj, ne možemo 100% nogometni Bet365 bonus pobijediti ovdje. Šteta prvo razdoblje, stavi ga u jednom od dva gola, bilo je potpuno drugačije. Tako je bilo nakon drugog perioda nakon utakmice…„

Jeste li gledali ostavku. Jeste li ga osjetiti previše?
„Pa…Mi smo bili podnio ostavku na to nakon vremena pauze isključenja. Sparta je toliko iskusan da ga drži na oku. Niste mogli ni čuchnout. “

otpušten si samo jednom na gol…
” Vi ste ga vidjeli. Željeli smo stavili Gola brzo, ali onda smo imali dva i isključenje više nije s nama rade što žele. Bilo je to na jedan cilj. „

Sada Vam druge nevjerojatne patnje. Mlada Boleslav danas u Sparta izgubila petnaesti iz šesnaest utakmica.Jeste li znali o ovom bijednom ravnoteže?
„Ja ne gledati one statistike. Ja samo znam da sam ovdje s Boleslav drugi poraz. Osobno, ja sam tu zbog ravnoteže Boleslav 0: 0 i 9: 4. To je ukupno 0:13. Lijepo, ali…(smije se). Ja sam ovdje (u Sparti) igrao Frantom Výborný obučeni ovdje, dečki imaju puno prijatelja ovdje. To je amped. Otišli smo ovdje s dva výhrama, željeli smo točku ili dvije. Dvije trećine smo igrali dobro hokej, onda smo prekinuli jer smo napravili tri pogreške „

sjeti su prije utakmice da ste ovdje u jesen izgubio 0:.? 9
„pao je jutros klizati. Imali smo što su se vratili, i mi znamo da oni nisu u potpunosti na jednostavnost. Iako je prethodno osvojili su u Brnu, ali gubi kod kuće.


Šteta…„

početni Bet365 bonus za dobrodošlicu