Chris Woakes vychutnával jeho návrate do Anglicka farieb po zranení

Chris Woakes je presvedčený, že môže dať za sebou tohtoročnú “nočnú moru” po zraneniach po návrate do Anglicka farbami v ich jednodňovej medziná- rodnej warm-up výhre nad Hongkongom. Woakes bol šesť energetických Pretrvávajú v stále horúcich teplotách Spojených arabských emirátov a zasiahli šikovne dole v poradí, v ktorom sa úlohy s loptičkou a loptou dostali na Moeena Aliho a Davida Willeye. Jeho 71 z 36 guliek dole na No7 ako Anglicko nahromadil 342 za ôsmej na Sheikh Zayed Oval. Potom Willey skončil so štyrmi pre 43, ako Hong Kong bol vyskočil pre 173.

Údaje Woakesa boli menej pozoruhodné, ale stále sa usmieval po tom, ako opäť hrával plnú rolu v predposlednom mesiaci roka, v ktorom bol častejšie neprítomný.Najprv bol znepokojený stresovým zranením na nohe a potom komplikáciou – počas rehabilitácie – problémom kolena. Aj po návrate troch ODI proti Austrálii na konci leta nebol úplne Keď Anglicko potrebovalo posledný mesačný test turnaja pre zraneného Steven Finn. “Posledných deväť mesiacov bolo trochu hore a dole so zranením,” povedal.


“Nikdy nemôžete hrať za Anglicko za samozrejmosť. Bolo to trochu nočná mora leta, ale som naozaj nadšená z toho, že séria prichádza (proti Pákistánu). “Prvý zo štyroch zápasov je v stredu, s Woakes nastaveným na opäť funkciu – po poslednom zlyhaní Mistrovyho pohára v Anglicku minulý rok zmeškal osem ODI.V tej dobe tiež podarilo len tri stretnutia v každom formáte Warwickshire. Ale 26-ročný povedal: “Moje telo cíti sa ako dobrý nick ako tomu bolo po dlhú dobu. Palce…Aj [sa] tešiť na pobyt v parku dnes. Dúfam, že veľké zranenie som mal úplne za sebou. Ste vždy bowling cez nepárne nimrat sa, takže stačí si zvyknúť na to. “

Bol to obyčajný divák príliš zatiaľ čo Anglicko získal Ashes bez neho vlani v lete. “Bolo to samozrejme frustrujúce,” povedal. “To, že sa pozerať z lavičky nie je nikdy príjemné, a to najmä tak, ako to dopadlo…priviezť Ashes, že chcete byť súčasťou.

” Ale to je preč.Neexistuje nič, čo môžete urobiť o tom, a musím hľadieť do budúcnosti. “

u-stavky.com/