Dalším důvodem — napjatá atmosféra v rodině

Také, například, může dítě, aby se stal “obětním beránkem” v inteligentním rodině, která se snaží vypadat úspěšné a příkladné v očích společnosti. “Obětním beránkem”, může se stát zlobivé dítě. Možná to nezavazuje, nic , ale nedodržuje stanovené v domě pravidla, a to je dost pro to, aby se stal “”.

Dalším důvodem — napjatá atmosféra v rodině. Když příbuzní jsou neustále v rozporu mezi sebou, potřebují “hromosvod”, který bude brát na sebe všechny negativní emoce. Často takovým “” se stává členem rodiny, který není zapojen do konfliktu — to je dítě.

Když batole se stává “obětním beránkem”, nikoho nezajímá, že se upřímně milují své rodiny: jeho dětství k tomu, že on by měl “rozvíjet” svoji existenci.

Je zcela přirozené, že postupem času se u dítěte tvoří strach, zášť, a pak a zahořklost. Pokud má zvýšit pocit , něco takového postoje může způsobit komplex méněcennosti a negativní postoj k sobě samému, což může mít za následek pokusy o sebevraždy. Podcenili vlastní-úcta, neúcta k lidem, zahořklost, dosahující až agrese — to jsou jen některé vlastnosti, které se vyvíjejí u dětí hraje roli “obětního beránka”. Vyrůstat, tyto děti mohou nenávidět rodiče.
Popelka

Mnozí slyšeli výraz na pořadí narození dětí v rodině: “nejprve , a pak “. Samozřejmě, je zřejmé, že nejstarší dítě musí pomáhat rodičům, ale někdy se stává, že na starší odpovědností roli rodinného sluhy. Při tomto odpovědnost za nesplněné zakázky, je velmi velký. Na dítě není jen položený na určité domácí povinnosti (vakuu, umýt nádobí), dítě propouštěni z dětství. Nemůže prostě jít na procházku, získat další vzdělání, mít koníčky. Jeho volný čas je distribuován mezi výkonem poučení a domácí práce.

Může se zdát, že takové přiřazení role “vnucování” vychovává dítě zodpovědnost. Ano, nepochybně. Ale navíc pocit méněcennosti, nejistoty v sobě, , . Děti rostou, není k , protože kromě své rodiny nic kolem nevidí. Ve škole se nejčastěji mění v rogue, protože nejsou schopné rozdělit se s vrstevníky jejich život.

Jako obvykle po škole, děti i nadále plnit funkci pracovní síly pro rodiče. Dospělí umožňují jim učit se student na plný úvazek, motivující, že rodina potřebuje pomoc. V nejlepším případě to bude studium paralelně s prací, a v nejhorším případě — jen práce.

Bohužel, pohádka pro Popelku hrál v životě nebyl plně využit. Obvykle se v budoucnu tyto děti hluboce nešťastný, nevytvářejí svou rodinu, i přes množství domácích dovedností, a tráví celý život s rodiči, stále více radikálními a .

Doporučit: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou kolébky pro miminka a velmi dobrá kvalita si můžete koupit zde a levná koberce dětské