Hráči musia byť zabezpečená na platový strop, tvrdí asociácia hráči ragby

Damian Hopley hovorí hráči musia mať “plné záruky” Premiership platový strop je strážené “na zodpovedajúcej úrovni prísnosti”.

rugby hráčov Association výkonný reagovala na uzavretie Premiership Rugby vyšetrovanie údajných porušení posledná sezóna £ 5,5m viečko od bližšie neurčeného počtu klubov.

zastrešuje lige, hoci, neodhalil podrobnosti, iný ako výkonný riaditeľ Mark McCafferty, hovoriť existovali no platový strop breaches.Premiership Rugby dosiahne vyrovnanie v údajných plat kapitalizáciou porušovanie Čítajte viac

v vyhlásení minulý štvrtok, Premiership Rugby povedal: “Premiership Rugby môže potvrdiť, že niektoré otázky boli sledované v minulej sezóne s niektorými klubmi týkajúce sa prístupu k informáciám a obchodných zmlúv, kde boli názorové rozdiely, pokiaľ ide o zaradenie alebo nie je v platovým stropom.

“otázky neboli jednoduché a boli predmetom odlišného právneho op Inion a následné riziko, aby akékoľvek rozhodnutie o správnom výklade.Premiership Rugby a kluby teraz vyriešili identifikované problémy a vstúpili do vhodných dôverných osád. “

Štyri kluby Premiership – Wasps, Sale Sharks, Worcester a Harlequins – následne uviedli, že nie sú medzi klubmi Urobiť dohody.

Spoločnosť RPA tvrdí, že si so záujmom všimla nedávne vydanie platového limitu od Premiership Rugby.


“Ako sa opakovane opakuje, RPA a jej členovia podporujú platovú hranicu a veria, že horná hranica je nevyhnutná na ochranu dlhodobej finančnej životaschopnosti klubov Premiership a tým aj živobytia našich členov,” uviedla vo vyhlásení RPA .

“Začiatkom tohto roka Damian Hopley uviedol, že akékoľvek preukázané porušenia platového limitu musia byť primerane odhalené a sankcionované, a to stále platí.”

A Hopley dodal: Hráči umožňujú umelé obmedzenie svojich platov prostredníctvom platového limitu, ktorý je spojený s kolektívnymi úrovňami výnosov pretekárskej rugby.Je preto veľmi spravodlivé, aby na oplátku hráči musia mať plné záruky, že policajné uzáveru je vhodné úrovne prísnosti a že integrita súťaže a šport je prijatý. “

http://stavky-clic.com