Írsky Sean O’Brien spomenie pre dierovanie Pascal Pape

Sean O’Brien bol spomenie pre jeho punč na francúzskej Pascal Pape a mohol minúť Írska štvrťfinále s Argentínou.

O’Brien, ktorého nerozvážnosť bola premárnená rozhodcom, Nigel Owens, v Cardiff, sa objavil na punč Pape v žalúdku v skorých štádiách Írska 24-9 víťazstvo nad Francúzskom na štadióne Millenium v ​​nedeľu, čo je výsledok, ktorý zaistí d stranu Joea Schmidta nebude čeliť všetci černosi v posledných ôsmich.

vypočutie do incidentu sa bude konať v utorok v 1pm a keď povedal Schmidt po zápase v nedeľu, že O’Brien päsť nebol uzavretý a dúfal zákaz by nemalo byť potrebné, Flanker mohla byť pozastavená .

vyhlásenie World Rugby povedal: “Sean O’Brien bol citovaný nezávislým citovať komisára Dougie Hunter (Škótsko) za údajný akt nekalého v rozpore s právom 10.4 (a) v priebehu ragby Cup World 2015 Pool D zápas medzi Francúzskom a Írskom na štadióne Millenium v ​​Cardiffe, v nedeľu 11 Octobe r.Zákon 10.4 (a) sa zaoberá razením. “

Mohlo by to byť posledná rana pre Írsko, ktorí stále čakajú správy o svojho kapitána Paul O’Connell, ktorý utrpel zranenie ochromiť v zatváraní etapy v prvom polroku proti Francúzsku.O’Connell podstúpil test na problému v pondelok a po jeho oznámení, že musí odísť na konci turnaja, zlý výsledok by signalizovalo koniec jeho medzinárodnú kariéru.

K dispozícii je tiež nervózny čakanie cez spôsobilosti muchy polovice Johnny Sexton, ktorý si počas svojho striedania v prvom polčase proti Francúzsku s zranenia slabín, aj keď pozitívne správy sa očakáva, že v tejto oblasti.

zadného radu vpred Peter O’Mahony bola vylúčená zo svetového pohára s poranením kolenného väzu

Mick Kearney je Írsko manažér tímu, povedal :. “Paul O’Connell Zdá sa, že utrpel vážne zranenie ochromiť a bol hospitalizovaný cez noc.On má preverovanie neskôr objasniť rozsah zranenia.

“Peter O’Mahony utrpel zranenie kolenné väzy a vracia sa do Dublinu na odbornom stanovisku a bude mať žiadnu ďalšiu úlohu v turnaji. Johnny Sexton utrpel zranenie triesla, počiatočné klinické hodnotenie je povzbudzujúce a očakávame skenovanie neskôr. Po neuveriteľne fyzickej stretnutí celá rada hráčov hlási hrbole a bolestivosť a bude musieť byť riadené ale nič vážnejšieho než len to. “

Existujú ešte musí byť rozhodnutie o náhrady za O’Mahony a Jared Payne, ktorý je z turnaja s zranenie nohy.