Kansas City Royals ticho Blue Jays ‘veľkí netopiere v ALCS otvárač

Toronto je Troy Tulowitzki všimli niečo iné, o Royals štartovacie Edinson Volquez, keď hľadal v jeho prvej u-netopier americkej League majstrovské série

Niečo, čo by mohol povedať, len tým, že stojí v kolónke cestíčku je. – alebo držanie radarovú pištoľ.

“myslím, že jeho rýchlosť bola o niečo vyššia ako normálne,” povedal Tulowitzki po noci 0-pre-4 v 5-0 Game 1 strát v piatok večer. “Bol biť svoje škvrny. Odviedol dobrú prácu. “

Good?Skúste úplne dominantné.

Volquez v kombinácii s tromi relievers na tri-hitter a Salvador Perez hit týčiace homerun off Toronto štartovacie Marco Estrada.

Modré sojky tri hitmi boli ich najmenej niekedy v postseason hry.

“Dnes bol Volquez prehliadka. Bol obrovský, “povedal manažér Toronta John Gibbons. “On vypnúť dobre biť tím, to viem. Jeho loptu vyhýbal a jazdili po celom svete. “

Volquez normálne sa hojdá v nízkych 90. rokov, ale jeho fastball bol štipľavý na 96 mph v piatok večer.Nedovolil úder až do svojho 56. ihriska, keď Chris Colabello nakrájal jedného stredu s dvoma výpadmi v štvrtom mieste, zachytil postseason bezradný pruh 10 2/3 inningov pre Royals – jeden z plachý zodpovedajúce Rekord, ktorý vytvoril New York Yankees v roku 1939.

Najväčší z netopierov Blue Jays “urobil tie najtichšie výstupy taky.” Jose Bautista šiel dolu hľadajúc v štvrtej smene, Zatiaľ čo Edward Encarnacion vyzeral šiesty.Donaldson podarilo odísť Volquez ale nič iné, zatiaľ čo Tulowitzki – jeden z Modré sojky veľkých Termín akvizícií – mal dve strikeouts

, Majú hru 1, ‘povedal Tulowitzki, “ale to nie je. čas stlačiť tlačidlo panic. “

Alcides Escobar a Lorenzo Cain odišiel do utečie Estrada (1-1), zatiaľ čo Eric Hosmer andKendrys Morales připíchnutý na ďalšie dva off LaTroy Hawkins dať hru preč.

“Je to vždy skvelé, keď si môžete vziať vedenie – môžete hodiť prvý smena, môžete vrátiť do výkopu a hneď od samého začiatku si skóre niektoré beží,” povedal Volquez, ktorý bol 0 -3 s 8,76 ERA v troch štartoch kariéry postseason. “Je to menší tlak pre všetkých, myslím.”

Rovnako ako v prípade, že výsledok nebol dosť pre Toronto, Encarnacion, určený hitter zlé, vľavo v ôsmej smene dostať röntgeny na prostredný prst na ľavej ruke.Prvá správa bola kmeň väzu a Encarnacion bol uvedený ako deň-to-dennej báze.

“Bol bojuje tú vec,” povedal Gibbons. “Uvidíme, ako to pôjde.”

Royals sa bude snažiť, aby sa séria 2-0 vedenia, keď pošlú yordan Ventura na kopec v sobotu. Toronto bude čeliť s bývalým víťazom Cy Young Award David Price.

“Dúfajme, že sa veci zmenia náš prospech zajtra,” Toronto catcher Dioner Navarro povedal.

Oba tímy vstúpili best-of- seven série s množstvom histórie.

Ak chcete začať s, brániace AL šampiónov porazil Toronto v 1985 League majstrovská séria, potom porazil St. Louis Cardinals za Royals iba World series víťazstvo.Ale oveľa viac v poslednej dobe boli napäté, lavičky, clearing hra, ktorá tímy hrali v Rogers Center v auguste.

Volquez (1-1) bol priamo v centre diania.

veterán štartér držal pitching modrej sojky vnútri, konečne udrie Josh Donaldson s fastball. Napätie eskalovalo ako hra pokračovala, s Toronto úľavovej Aarona Sanchezreturning priazeň tým, že udrie Escobar spustiť prvú z dvoch lavice-zúčtovanie šarvátok.

Potom, Volquez povedal Donaldson bol “plakal ako malé dieťa” cez vnútri prístup.A nikoho prekvapením, Donaldson bol vypískán energicky davom Kansas City v piatok večer.

To bol jediný dôvod pre zabalené dom na pískať, hoci.

Po mrhanie bodovania šance v prvej smene, Royals skočil dopredu v third.Alex Gordon viedol off s manželskou posteľou, Escobar odoslaná RBI zdvojnásobiť pravý siločiary a Kainova dvoch-out single pomohol Kansas City – tak zvyknutí na hranie z zozadu. – do vedenia 2-0

Perez pridal svoj tretí chomera playoffs v prvom ihrisku videl v štvrtého, povzbudzovanie k hrdelným, vlajky, mávali davu dosiahol crescendo, ako to prešiel cez stenu.

Blue Jays nikdy ohrozený náskoku zvyšok noci.

“je nám dávali nejaké gule v hre.Narazili sme niekoľko lôpt na chlapcov. To je presne tak, ako to ide niekedy, “povedal Colabello. “Je to jedna hra. By sme si priali byť až 1-0, ale zdá, budeme robiť celkom dobre, keď sa dostaneme za sebou. “