Mądra umeblowanie małego pokoju dziecka

Dziecięcy pokój dziecka ma niewielką powierzchnię? To na pewno nie raz zastanawiali się, jak umieścić wszystkie niezbędne elementy, tak aby zapewnić dziecku maksymalny komfort. Po tym wszystkim, bez względu na ograniczone rozmiary, pokój dziecka musi mieć podstawowe strefy funkcjonalne: miejsce do odpoczynku, nauki i zabawy. Skutecznie rozwiązać problem z i stworzyć komfort w sypialni pomoże ci odpowiednio dobrana meble dla dzieci.

Optymalnym rozwiązaniem dla zagospodarowania w małym pokoju jest modułowa meble. Jest to jedyna konstrukcja, która składa się z kilku elementów (biurko, łóżko, szafa, szuflady do przechowywania rzeczy, półki). W takim zestawie meblowym szafa-komoda i szuflady umieszczone na górze lub na dole, a półki nad biurkiem. Łóżko znajduje się zazwyczaj na górze, i dziecko wsiada na nią w załączonym na schodach, ale są modele z dolnym wykorzystania miejsca do spania.

Na przykład zapoznać się z kolekcją mebli Spot od VOX. Wyróżnia się eleganckim i kreatywnym wzornictwie, zachwyca swoją funkcjonalnością i tworzy atmosferę twórczych poszukiwań. Przy czym zróżnicowany asortyment modułowych elementów z tej kolekcji pozwala wybrać dokładnie takie meble, które będą podkreślać indywidualność dziecka.

Istnieją komputery, które zwięźle wbudowane 2 miejsca do spania (z góry i z dołu). Opcja ta idealnie nadaje się do umeblowania w małym pokoju dwójki dzieci. Zobacz, jak to jest, na przykład, realizowane w kolekcji Next od producenta Involux.

Mały plac

Plac modułowe meble ustawia się wzdłuż ściany, zajmuje niewiele miejsca, co daje możliwość zapisania wystarczająco dużo miejsca dla strefy gier.

Meble-transformator – również doskonałe rozwiązanie w aranżacji małej dziecięcej sypialni (składane krzesła, stoły przesuwne, sofa, itp.). Jest wielofunkcyjny i kompaktowy, można z niej tworzyć różne wielopoziomowe konstrukcje. Do tego wymiary takie meble łatwo się zmieniają, więc nadaje się dla dzieci w każdym wieku. A to nie tylko oszczędza przestrzeń w pokoju, ale i rodzinny budżet.

Kupując łóżko dla dziecka, z czasem przekształcisz ją w pełnowartościowe łóżko dla nastolatka. Takimi funkcjami, na przykład, posiada łóżko-transformator z komodą Laura Baby. Dla dzieci dorosłymi ten model zapewnia wygodne łóżko (80180 cm) z przestronne szuflady. Po transformacji można również bezpłatne mini-komoda, który można wykorzystać jako stoliki.

Mały plac

Mały plac

Najlepszym wyborem dla w małym pokoju będzie łóżko na poddaszu. Ta wygodna i kompaktowa konstrukcja daje możliwość skutecznie zaoszczędzić powierzchnię. Na przykład, jeśli łóżko nie jest wysoko, to dolne przestrzeń można wykorzystać do tworzenia gier strefy lub przechowywania zabawek. Na zdjęciu poniżej – Łóżko na poddaszu od Mińsk centrum mebli.

Łóżko

Jeśli łóżko jest umieszczony wyżej, pod nim można urządzić miejsce do nauki, a także umieścić pojemna szafa. To meblowe rozwiązanie oferowane przez wielu producentów, na przykład, Łóżko na poddaszu Paski lot z fabryki 38 papug.
Zobacz więcej: sklep