Nošení brýlí je léčivé cvičení

Nošení brýlí je léčebným cvičení. Rozhodnutí rodičů odložit nákup brýlí na pak, v nejlepším případě, opustí situaci beze změny, a v nejhorším případě může velmi nepříznivě ovlivnit zdraví dítěte. Brýle melded do tohoto obrázku se stává jasným a pouze při získání takové jednoznačné obrázky, mozek a celý vizuální systém rozvíjet správně. Takže pokud oftalmologické dítěti předepsal brýle, pak brát k tomuto účelu je třeba se vší odpovědností, protože dobrý zrak – nedílná součást plnohodnotného rozvoje dětí.

Brýle nejsou utilitární předmět, spíše módní doplněk
Mnozí dospělí odkládají nákup brýlí, protože z vlastních předsudků, strachu, že se dítě stane terčem posměchu ze strany svých vrstevníků. Ale vyvolávající obavy rodičů masivní slitiny s skla z jejich vlastního dětství již dávno vyhnat do minulosti. Moderní sluneční brýle – není jen praktický, ale i módní doplněk. Nosí hvězdy filmu a hudby, ani s problémy se zrakem. Co se dá říci o všechny dospívající Harry Potterovi, kterého je nemožné si představit bez kulatých brýlí?

Aby se dítě psychologicky přizpůsobit na body (jídelní židle), otočte výlet do salonu optiky v malý svátek a dejte on sám si vybrat model. Samozřejmě, že rodiče mohou nastavit cenové kategorii a vyjádřit svůj názor týkající se barev a spolehlivosti, ale konečné rozhodnutí zůstává za dítětem. Takže pokud dítě chce nosit brýle s hrdiny oblíbeného karikatura, pak rodičům vnucovat svůj názor, není to stojí za to, protože tak riskují způsobit drobky nechuť k tomuto .

Pravidla pro výběr obrouček pro dětské brýle
Okraje musí přistupovat tvář dítěte, tj. být příliš mělké nebo velké. Nelze aby se zváží na whisky, a tím narušuje krevní oběh. Nepřípustné je také k horní straně obrouček vlezl za obočí a spodní tváře. Oči by měly být umístěny na střed čočky, jinak může nastat (kolébky pro miminka) prizmatický efekt a síla čočky se sníží nebo naopak zvýší.

90% hmoty bodů na nosní , a proto je velmi důležité vybírat s vhodným zaměřením. S větším důrazem brýle budou ustupovat, ale z důvodu opěradlo nosu ukáže a začne deformovat.

Také je třeba věnovat pozornost , osvojovat si jejich příslušné délky. Ideální je, když zužují na koncích a hned za dítě. Aby zvláště aktivní brýle neustále klesají, odborníci doporučují vyzkoušet obrouček s pružná gumovými pásy.