Robbie Farah pravdepodobne zostanú na vesty tigrov, ale rola zostáva neistý

Robbie Farah podľa všetkého byť u vesty Tigers ďalšie NRL sezóne, ale s Matt Ballin chystá dať pero do ruky, zostáva neisté, v akom postavení.

Vzhľadom k tomu, Tigers zúčastnil jedného dňa predsezónne tréning na pondelok, mydlová opera obklopujúce klubu pokračovať.

aj keď tam bol nádeje na nový začiatok, to bol rovnaký starý príbeh ako hráči začali prichádzať na Leichhardt s zmätok a kontroverzie panujúcej a veľké mediálne kontingentu bzučí okolo.

Tréner Jason Taylor povedal Farah bol vítaný hrať na tigrov v roku 2016, ale potvrdil záujem Manly veterán Ballin, ktorý sa očakáva, že podpísať dvojročný kontrakt v nadchádzajúcej dní, tlak na Farah zachovať No9 jersey.Email kanadskej divadelný kritik iskry Martin Taupau na Manly NRL povesti Celý článok

Po Farah bol v minulej sezóne povedal, že zatiaľ rokovať s ostatnými klubmi, povedal mu bolo povedané vedením, že keď hral na, mal by byť zaradený k NSW pohára.

A zatiaľ čo Tayla r povedal, že je “úplne Robbieho výzva”, či by zostať v Tigers farbách, nemohol mu zaručiť počiatočné Hooker miesto.To je, hoci bol Farah, že úradujúci NSW State of Origin šlapka – fakt dokonca Taylor pripustil to “neobvyklý”

Taylor povedal Farah bude musieť bojovať o svoju pozíciu v pre-sezóny a objaví sa nápis. aby sa na stene s Ballin chystá doraziť na Concord. “To je pravda, že klub je v rokovaní s Mattom Ballin, to už nie je dokončená nič, ale je to stále dosť blízko,” povedal Taylor.

“Ide o to, že tam bude naozaj dobrá súťaž o pozície.Čo sa týka môjho vzťahu s hráčmi, stojím týmto 100 percent a je to naozaj silný vzťah, ktorý mám s väčšinou hráčov. “