Úzký dětský pokoj pro dvě děti

Pro úzké místnosti jedno dítě je ideální jako sklad nábytku sluchátka, harmonicky kombinující sekce pro ukládání věcí a pracovní zóny. Je umístěna podél zdi a dobře šetří místo. Taková sluchátka, například, je součástí uvedené kolekce Catherine od .

Úzký dětský pokoj

Úzký dětský pokoj pro dvě děti

Pro řešení tohoto problému existuje také několik možností. Můžete udělat rozdělení místnosti na 2 opticky oddělené území. Tento způsob, je pravděpodobné, že bude fungovat v tom případě, pokud je místnost dlouhá. Pak má smysl umístit postele paralelně vedle sebe, jejich rozdělením jedné nebo dvěma stolky.

Úzký dětský pokoj

Takže, vpravo bude osobní prostor jednoho potomka, a vlevo je další. Podél stěny na každé straně nastavte pro děti samostatný skříň a psací stůl. Náš katalog vám pomůže určit pravou volbou dětské skříně nebo pro úzké místnosti.

Úzký dětský pokoj

Aby se uvolnil prostor nad postelí lze zavěsit nad nimi plakáty, obrázky, obrazy s obrázkem pohádkových hrdinů nebo kreslených postav, které se líbí dětem. Díky tomu můžete vizuálně zvýrazněte osobní prostor každého dítěte a jeho osobnost.

Pokud je úzký dětský pokoj není dlouhá, pak se hýčkat děcka osobní sekcemi pro uložení věcí, bohužel, nebude fungovat. Pak budete muset dát u jedné stěny společná skříň, druhá organizovat pracovní prostor pro dva. Tuto myšlenku lze realizovat pomocí stoly s 2 od výrobce Absolut. Pracovní deska tohoto stolu je rozdělena na dvě poloviny, což vám umožní umístit hned 2 děti. Kromě toho má 4 nastavení výšky, proto bude “růst” spolu s vašimi dětmi. Nicméně tato možnost má určité minus: je vhodný pouze pro děti jedné věkové skupiny.

Úzký dětský pokoj

Při příčném zónování prostor pro vybavení úzké místnosti dejte dětské postele podél jedné stěny. Pokud ložnice je dostatečně dlouhý, rozdělte postele pomocí stolky nebo moc úzký . U protější stěny je možné umístit skříň pro děti a stoly.

Úzký dětský pokoj

“Kouzelná ” při zařizování úzké pokoje dvou dětí se stane patrová postel. A na území je možné zajistit, například hrací plochy. Děcka přesně budou spokojeni! Podívejte se do našeho katalogu, aby se seznámili s různými modely těchto postelí.

Úzký dětský pokoj

Nezapomeňte o takové multifunkční stavby, jako je dětská postel-loft. To bude docela vhodné pro místnosti jednoho nebo dvou dětí. Kombinuje v sobě místo ke spaní s hernou, pracovnou nebo sekci pro ukládání věcí, tato postel účinně řeší problém s nedostatkem volného místa a správné uspořádání nábytku v úzké dětském pokoji. Vybrat vhodnou postel-loft můžete zde.

Vezměte prosím na vědomí, že některé modely takových lůžek, obsahují sportovní doplňky, jako například postel s Výše rainbow od výrobce 38 papoušky. Tato možnost je velmi dobře hodí v tom případě, když v úzké místnosti není žádná možnost uspořádat sportovní koutek.

Úzký dětský pokoj

Mějte na paměti, že i přes kompaktnost a funkčnost po spaní vzory, mají značné nevýhody: dítě obvykle horko a dusno spát na horní vrstva. Zejména se jedná o prostory s nízké stropy. Tak jako spací prostor je lepší dát přednost pouze když je v místnosti k omezené velikosti žádném případě nelze umístit dětské postele.

Pokud budete také potřebovat informace o správné malý dětský pokoj, přečtěte si tento článek.
Autor: Banaby.cz – Veškerý dětský pokoj